درباره پیگوی

درباره پیگوی

هدف اصلی ما در پیگوی، هموار کردن مسیر عرضه و فروش آنلاین محصولات و خدمات شما و گسترش سهم‌تان از بازار است.

همه می‌دانیم که در دنیای امروز نمی‌توان تنها به فروش‌های محلی و بازار محدود، بسنده کنیم.

ما در پیگوی کنار هم جمع شدیم تا با دانش و تجربه فعالیت در فضای آنلاین و مارکت پِلیس‌ها، به مجموعه‌های تولیدی و خدماتی کمک کنیم فروشگاه آنلاین خود را بسازند، در سایت‌های دیگر نیز فروش داشته باشند و دایره مشتریان خود را گسترش دهند.

چرا پیگوی را شکل دادیم؟

شکل‌گیری پیگوی از یک نیاز و خواسته جرقه زده‌شد. هر کدام از ما در فضایی که فعالیت داشتیم با افراد زیادی برخورد کردیم که علی‌رغم تولید محصولات باکیفیت و مورد نیاز جامعه، یا به طور کامل در فضای آنلاین فعالیتی نداشتند یا به واسطه شناخت کم، تنوانسته بودند تجربه موفقی داشته باشند و متضرر شدند. 

به همین جهت تصمیم گرفتیم تمام دانش و توانمان را به کار بگیریم و مسیری را برای عرضه بهتر تولیدات با کیفیت هم زبانانمان ایجاد کنیم. مسیری که فرای مرزها باشد.

ایده شکل‌گیری پیگوی

چرا پیگوی را انتخاب کردیم؟

پیگوی یا پیغوی که آن را با نام “شِکره” یا “شیکرا” هم می‌شناسند، پرنده‌ای شکاری از خانواده بازهاست که در سراسر دنیا از آسیا گرفته تا اروپا و امریکا مهاجرت می‌کند. این پرنده برای ما نماد شجاعت، جسارت و قدرت است که هیچ مرز و محدودیتی نمی‌شناسد.

ما هم برآنیم تا جسور و شجاعانه تلاش کنیم هر روز برای عرضه کالاها و خدمات مجموعه‌هایی که به ما اعتماد کردند مسیرهای تازه‌تری را باز کنیم و محدودیت‌ها را از میان برداریم.